Страница 2 из 2
maxxic
Цитата:

Передо мной ложится телефон, на нем набрано 200.


чего то дороговато...
я не успел перестроится после обгона и наехал на сплошную уже возвращаясь на свою полосу. Остановили. Апли мне моск сначала, потом грит писят давай, я грю питнацать, потом понеслось, 40, 20, 30, 25 - ДАВАй!
А вообще, согласен, ДАЙцы - уроды, по крайней мере по отношению к русским (не все, но сколько мне встречалось - большинство), но мы же их сами к этому ведем. Перед поездкой скачайте и распечатайте табличку штрафов - в первую очередь! Ну и законодательство подучить. Я сам никак не могу найти точного подтверждения того, что гражданина России Гаец за превышение на 25км/ч может затаскать по судам. Всегда считал, что нарушение - протокол - едем домой- ждем постановление с квитанцией. Но сейчас чего то все больше и больше говорят об обратном.
Pastukh
Прочитал страшилки и не понял, а зачем вы деньги даёте а потом сюда пишете? Требуйте сами протокол и к морю. В суд вас вести под конвоем не имеют права.
Штрафы за описанные нарушения( если вы пойдёте или не пойдёте типа в суд) просто смех максимум 17гр.
Ниже инфа с оф сайта ДАI и адресс может кому сгодится.
А насчет заграницы вопрос спорный там за их штраф при нарушении правил можно скромненько пару дней в Крыму прожить.


Види адмiнiстративних порушень, розмiр штрафу та iншi стягнення
аf

Статтi КУпАП
Види адмiнiстративних порушень
Розмiр штрафу та iншi стягнення

Ст.121 ч.1
Керування транспортними засобами з несправною гальмовою системою або рульовим управлiнням, або переобладнаннi з порушеннями, або такими, що не пройшли ТО
17-34 грн.

Ст.121 ч.2
Iншi несправностi, за винятком несправностей, зазначених у ч.1 цiєї статтi, з якими експлуатацiя транспортних засобiв забороняється
8,5-17 грн.

Ст.121 ч.3
Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами
3,4-8,5 грн.

Ст.121 ч.4
Керування не зареєстрованим (перереєстрованим) транспортним засобом, з пiдробленим номерним знаком, без номерного знака, або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не вiдповiдає стандарту.
34-85 грн.

Ст.121 ч.5
Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, зазначених у ч.4
51-136 грн.

Ст.121-1 ч.1
Експлуатацiя транспортних засобiв, номери агрегатiв яких не вiдповiдають записам у реєстрацiйних документах
17-51 грн.

Ст.121-1 ч.2
Знищенi або пiдробленi номери агрегатiв
85-170 грн.

Ст.122 ч.1
Перевищення швидкостi руху бiльш як на 20 км/год, проїзд на заборонний сигнал, порушення правил обгону i зустрiчного роз'їзду, проїзду перехресть, зупинок транспортних засобiв загального користування, початку й змiни напряму руху, проїзду на спецсигнали
8,5-17 грн.

Ст.122 ч.2
Недодержання водiями вимог дорожнiх знакiв, розмiтки, безпечної дистанцiї, порушення правил зупинки i стоянки, розташування на проїзнiй частинi, руху автомагiстралями, прiоритету транспортних засобiв загального користування, користування освiтлювальними приладами, попереджувальними сигналами, буксирування, перевезення людей або руху тротуарами чи пiшохiдними дорiжками
Попередження або 3,4-8,5 грн.

Ст.122 ч.3
Ненадання переваги пiшоходам, а також Iншi порушення правил проїзду пiшохiдних переходiв
8,5-17 грн.

Ст.122 ч.4
Порушення, передбаченi ч. 1, 2, 3 цiєї статтi, що спричинили створення аварiйної обстановки
34-68 грн. або позбавлення права керування на 6-12 мiс.

Ст.122-1 ч.1
Порушення правил групового пересування, зупинки, стоянки в населених пунктах
17-34 грн. або позбавлення права керування на 3-6 мiс.

Ст.122-1 ч.2
Тi самi порушення, що спричинили створення аварiйної обстановки
34-68 грн. або позбавл. права керування на 6-12мiс.

Ст.122-2
Невиконання вимоги про зупинку, залишення мiсця ДТП
136-170 грн. або позбавл. права керування на 1-3 р.

Ст.122-3
Перешкоджання проведення огляду транспортних засобiв*
68-102 грн.

Ст.123 ч. 1
Виїзд на залiзничний переїзд на заборонений сигнал або коли до переїзду наближається поїзд
34-68 грн.

Ст.123 ч. 2
Iншi порушення, крiм передбачених ч. 1 цiєї статтi
8,5-34 грн.

Ст.123 ч. 3
Порушення, передбаченi ч.1 або ч.2, що спричинили створення аварiйної обстановки
68-136 грн. або позбавл. права кер. на 6-12 мiс.

Ст.124
Порушення водiями тр-них засобiв ПДР, крiм передбачених ст. 123, ч.1 або ч.2 ст. 130, що спричинили пошкодження тр-них засобiв
17-68 грн. або позбавл. права кер. на 3-6 мiс.

Ст.124-1
Ненадання тр-них засобiв працiвникам мiлiцiї та медичним працiвникам*
17-51 грн.

Ст.125
Iншi порушення ПДР, крiм ст. 121-128, ч.1 i ч.2, ст. 129, 139, 140*
Попередження

Ст.126 ч.1
Керування особами, якi не мають права керування, або передача керування особi, яка не має права керування*
34-68 грн.

Ст.126 ч.2
Тi самi порушення, що спричинили ДТП*
68-136 грн.

Ст.126 ч.3
Керування тр-ми засобами водiями, якi не мають при собi посвоячення та iн. докум. на керування*
8,5-17 грн.

Ст.127 ч.1
Порушення ПДР пiшоходами*
Попередження або 1,7-8,5 грн.

Ст.127 ч.2
Порушення ПДР особами, що керують мопедами, велосипедами, а також гужовим транспортом*
3,4-8,5 грн.

Ст.127 ч.3
Тi самi порушення, вчиненi особами, зазначеними в ч.1 або ч.2 цiєї статтi, якi перебувають у станi сп'янiння*
34-68 грн.

Ст.127 ч.4
Порушення передбаченi ч.1 або ч. 2 цiєї статтi, що спричинили створення аварiйної обстановки, або ДТП*
85-170 грн.

Ст.128
Випуск налiнiю тр-них засобiв, технiчний стан i обладнання яких не вiдповiдає вимогам стандартiв, ПДР i технiчної єксплуатацiї, переобладнаних без вiдповiдного дозволу, не зареєстрованих або таких, що не пройшли ТО*
34-68 грн. на керiвн.

Ст.128-1 ч.1
Порушення або невиконання правил, норм i стандартiв, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, а також невиконання припису ДАI*
17-34 грн. на керiвн.

Ст.128-1 ч.2
Порушення ч. 1 цiєї статтi, що спричинили створення аварiйної обстановки або ДIЛ
68-136 грн. на керiвн.

Ст.129 ч.1
Допуск до керування тр-ми засобами водiїв, якi перебувають у станi алкогольного, наркотичного чи iншого сп'янiння
68-136 грн. на керiвн.

Ст.129 ч.2
Допуск до керування тр-ми засобами осiб, якi не мають права на керування
17-51 грн. на керiвн.

Ст.130 ч.1
Керування тр-ми засобами особами станi сп'янiння, передача керування транспортним засобом особi, яка перебуває в станi сп'янiння, а також ухилення осiб вiд огляду на стан сп'янiння
255-340 грн. або кер. на 1-3 р.

Ст.130 ч.2
Повторне протягом року керування тр-ми засобами особами в станi сп'янiння, ухилення вiд огляду на стан сп'янiння
340-680 грн, або позбавл. права кер. на 2-3 р. з вилуч. т/з

Ст.132 ч.1
Самовiльне використання з корисливою метою тр-них засобiв пiдприємств
17-51 грн. на водiїв, 51-68 грн. на керiвн.

Ст.132 ч.2
Зберiгання тр-них засобiв поза встановленими мiсцями їх стоянки
Попередження або 8.5-17 грн.

Ст.133 ч.1
Порушення правил перевезення небезпечних, великогабаритних та великовагових вантажiв на автомобiльному транспортi*
8,5-34 грн. на водiїв, 51-139 грн. на керiвн.

Ст.133 ч.2
Провезення тр-ми засобами загального користування небезпечних речовин або предметiв
8,5-34 грн.

Ст.134
Неоплачене провезення багажу в електротранспортi i автобусах мiського, примiського, мiжмiського сполучення, а також у маршрутних таксi
1,7-34 грн.

Ст.139 ч.1
Пошкодження шляхiв, споруд, самовiльне зняття, закриття, встановлення технiчних засобiв регулювання дорожнього руху
51-85 грн. на громадян, 68-136 грн. на керiвн.

Ст.139 ч.2
Порушення, передбаченi 4.1 цiєї статтi, що спричинили створення аварiйної обстановки, пошкодження ТЗ, вантажiв чи iншого майна
51-136 грн. на громадян, 68-170 грн. на керiвн.

Ст.140 ч.1
Порушення норм та стандартiв, що стосуються БДР при утриманнi шляхiв i т.i., невжиття заходiв щодо своєчасного обмеження або заборони руху
17-68 грн. на керiвн.

Ст.140 ч.2
Порушення посадовими особами визначеного порядку погодження з ДАI
17-51 грн. на керiвн.

Ст.140 ч.3
Порушення правил проведеним шляхових робiт
17-51 грн. на громадян, 34-68 грн. на керiвн.

Ст.140 ч.4
Порушення, передбаченi ч.1 або ч.2 чи ч. З цiєї статтi, що спричинили створення "аварiйної обстановки, пошкодження ТЗ, вантажiв, шляхiв, споруд чи iншого майна
51-136 грн. на громадян, 68-170 грн.




Примiтка. Порушення, якi позначенi зiрочкою (*), в компетенцiї ДАI, всi iншi - компетенцiя суду.

www.sai.gov.ua- оф сайт ДАi
Кир-кук
Pastukh, согласен полностью 8-)

Знаешь как наших разводят 8-)
Промчался по сплошной.., тормозят и понеслась :
Фсё, вы приехали в суд... и чешут по ушам, чешут... и чешут Smile

Блин, я пораздовал уже ну гривен 200 наверное, по 20 8-)
Документы ещё ни разу не смотрели :-D

Один, правда, хотел уже "пригласить" в машину Shocked
Я ему : Ты, нехороший человек, даец или писатель, я шота не врубаюсь Surprised ???
Он сразу одумался : Даец я, даец.
Забрал то, что сразу давалось, и мы разъехались 8-)

Пацаны, местные ващще денех не дают - ПИШИ протокол и ниипёт 8-)
Вот поэтому они местных и не останавливают, ибо они сразу писатели,
а русского остановил - гордо - ДАЕЦ Smile

Я уже писал в этой теме, повторю. Теперь для местных Smile

Парни, ё-маё, кормите хоть немного своих гайцов.
Я понимаю, расслабуха полная у вас, но так нельзя поступать,
попался - отдай, за то, что тебя поймали, тому, кто это сделал 8-)
У меня такое чуство, что дайцы ваши выходят на работу "из под палки". Это ненадолго 8-)
Скоро въепенят вам штрафы, как в Раше, будете на цыпочках ездить.
Мы это уже проходили 8-)
Pastukh
Я бы не сказал что нас не останавливают. У меня за прошлый год 4ре "приятные" встречи.
Первая-двойная сплошная, протокол, суд, 17гр через банк.
Вторая-красный на перекрёстке, протокол, суд, я типа заканчивал маневр, предупреждение.
Последние- превышение скорости, протокол, в суд не пошёл, и тишина.
Карбофос
megawolt
megawolt писал(а):

привет земеля, так получилось у тебя отремонтировать или нет?



Здарова! Канеш получилось!..

maxxic
maxxic писал(а):

татышо.. а не Днепропетровская ли там область была?


Близ Запорожья - эт экологи были.
А эта голодная гвардия - гдет 100км перед экологами,
хз, чё за область, не вспомню ужо..
Но таких окуевших прежде не видывал..
M. R. L.
Карбофос писал(а):

megawolt

megawolt писал(а):

привет земеля, так получилось у тебя отремонтировать или нет?



Здарова! Канеш получилось!..

maxxic
maxxic писал(а):

татышо.. а не Днепропетровская ли там область была?


Близ Запорожья - эт экологи были.
А эта голодная гвардия - гдет 100км перед экологами,
хз, чё за область, не вспомню ужо..
Но таких окуевших прежде не видывал..



А поточнее "близ Запорожья" это где? Что-то я экологов близ Запорожья уже лет 5 не видел.
Карбофос
M. R. L.
Да *** иго знаит, хде именно,
говорюж - впервые у Вас бывал..
Спустя n километров опосля экологии было Запорожье..
Кир-кук
M. R. L. писал(а):

А поточнее "близ Запорожья" это где? Что-то я экологов близ Запорожья уже лет 5 не видел.


Да, где-то примерно так их там нет Smile
Карбофос писал(а):

Да *** иго знаит, хде именно,


Последний раз видел разбойникофф :-D в населёных пунктах
между Днепром и Харьковом 8-)
Милые, душевные ребята - чего хотят, сами не знают Smile
Я той зимой сам не понял:
толи им шипы нужны были, толи буква "Ш", толи аптечка... :-D
M. R. L.
Кир-кук писал(а):

M. R. L. писал(а):

А поточнее "близ Запорожья" это где? Что-то я экологов близ Запорожья уже лет 5 не видел.


Да, где-то примерно так их там нет Smile
Карбофос писал(а):

Да *** иго знаит, хде именно,


Последний раз видел разбойникофф :-D в населёных пунктах
между Днепром и Харьковом 8-)
Милые, душевные ребята - чего хотят, сами не знают Smile
Я той зимой сам не понял:
толи им шипы нужны были, толи буква "Ш", толи аптечка... :-D



Если на территории Украины вас останавливает кто-нибудь не в форме работника милиции (подчеркиваю, что не обязательно в форме ГАИ, а именно сотрудника милиции) и рядом не находится сотрудник милиции в форме (так как человек в гражданском может проходить стажировку перед приемом на работу в ГАИ в составе патруля ГАИ), вы имеете полное право игнорировать его требование остановиться.
_Саня
Ездил в августе в Крым (Ялта), бОльшую часть пути ехал ночью, останавливался у знакомых в Докучаевске на отдых ещё. Остановили всего два раза, 1-й по пути туда за нарушение разметки-выписали протокол и сказали явится в суд-забил на суд и поехал дальше. Второй раз на пути домой за превышение на 30 км/ч в городе.
Ночью. Показал он мне радар свой, я говорю-и что? пошел к ним в машину, они какой то бред несли что суд не работает и надо завтра туда будет явиться и т.д. Мой ответ-конечно, как скажете, пишите протокол Smile. всё. Молча отдал мои документы и я дальше поехал.
Перед поездкой четко решил-денег ни разу не дам! читал что с гражданами России ничего они сделать не могут т.к только протокол и далее его пересылают через консульство в Россию а это дайцам нафиг не надо. Исключения только за: ДТП, пьянку и не подчинение сотруднику об остановке.
А впечатления от Крыма действительно не очень, выжимают остатки из старой совдеповской инфраструктуры и ничего нового не делают.
Возле всех популярных у туристов мест парковщики, причем прямо на обочине за 300м от места типа тоже платно Surprised 40-50 гривен, совсем охренели. Ставил машину и уходил пока он ко мне бежал. :-D , потом уезжал посылая нафиг если денег требовали.
Понравилось очень в Севастополе, жаль только что в момент моего отдыха наши корабли ушли в грузию.
ТВ в Ялте вообще не возможно посмотреть, все на украинском Smile, новости из Осетии преподносили так, что это Россия во всем виновата.
Утешало только что в коттедже где мы жили было спутниковое тв и смотрели российские новости.
Новая тема Ответить на тему
Показать сообщения:
Страница 2 из 2
Перейти:
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы